Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!
ID: MEI6566
Komerciale
Për Qira
1,500 €
Sip. Totale: 720 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira magazine ne Shkozet me siperfaqe totale 720m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space ,parking dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 720 m2
  • Sip. Totale: 720 m2
  • 1,500 €
  • Shkozeti
  • 180
Shpërndaje