Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE TATIMEVE ,LAGJIA 4
ID: MEI6554
Komerciale
Për Qira
250 €
Sip. Totale: 21 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 21m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per zhvillimin e aktivitetve te ndryshme . Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 21 m2
  • Sip. Totale: 21 m2
  • 250 €
  • Lagjia 4
  • 50
Shpërndaje