Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI6552
Apartament
Për Shitje
130,000 €
Sip. Totale: 197 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 197m2 dhe siperfaqe te brendeshme prej 97m2 . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartamaneti ndodhet ne rrugen dytesore nga shinat e trenit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 97 m2
  • Sip. Totale: 197 m2
  • 130,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 295
Shpërndaje