Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET VILE ME QERA NE XHAVZOTAJ !
ID: MEI6533
Vila
Për Qira
1,500 €
Sip. Totale: 500 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ndodhet tek ne Xhavzotaj ka nje siperfaqe toke 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 350 m2 . Vila eshte e organizuar ne dy sonxhorno ,nje kuzhine , pese dhoma gjumi dhe tre banjo . Hapsira e bollshme dhe pozicioni gjeografik sjell ndricim natyral dhe ajer te paster. Vila ofron komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 5 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 350 m2
  • Sip. Totale: 500 m2
  • 1,500 €
  • Xhavzotaj
  • 86
Shpërndaje