Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE
ID: MEI6527
Apartament
Për Qira
200 €
Sip. Totale: 35 m2
Adresa
Përshkrimi

Garsineria ka nje siperfaqe totale prej 35 m2 në kat te pare banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Garsioneria ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines dhe dhomen e gjumit, nje tualete. Apartamenti eshte totalisht i arreduar. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 35 m2
  • Sip. Totale: 35 m2
  • 200 €
  • Rrota e Kuqe
  • 390
  • 2
Shpërndaje