Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE ISH RAJONIT!
ID: MEI6501
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 80 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 80 m2. Ka orientim lindje-jug-perendim, duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Ka nje arredim te ri dhe modern, me kushte mjaft te mira per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 350 €
  • Ish Rajoni i Policise
  • 195
  • 2
Shpërndaje