Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira Ambient per Zyre tek Myslym Shyri.
ID: MEI6483
Zyrë
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira ambient per zyre tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne 3 ambiente dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 600 €
  • Myslym Shyri
  • 198
Shpërndaje