Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet me Qira Ambient per Zyre tek Myslym Shyri.
ID: MEI6483
Office
To Rent
600 €
Sip. Totale: 100 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient per zyre tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne 3 ambiente dhe nje tualet. Ambienti jepet bosh. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 600 €
  • Myslym Shyri
  • 80
Share