Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 AFER SHKOLLES SE BALETIT!
ID: MEI6467
Apartament
Për Qira
440 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 afer Shkolles se Baletit. Apartamenti organizohet ne nje ambient ndenjeje, ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkonin. Eshte i gjithi i mobiluar sic ne foto, me te gjitha elektroshtepiaket, kondicioner. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. Zona ne te cilen eshte apartamenti eshte mjaft e preferuar per shkak te faciliteteve prane. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 440 €
  • Shkolla e Baletit
  • 220
Shpërndaje