Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ISH URT!
ID: MEI6361
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 105 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe ndodhet në katin e pest banim te nje pallat te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Eshte i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkon. Apartamenti ka arredim te ri te nje stili modern per nje jetese sa me te rehatshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 105 m2
  • Sip. Totale: 105 m2
  • 350 €
  • Lagjia 17
  • 339
  • 6
Shpërndaje