Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA DITORE VILE NE SHKALLNUR!
ID: MEI6360
Vila
Për Qira
150 €
Sip. Totale: 300 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ndodhet ne nje zone private ne Shkallnur, pamja e mahnitshme se bashku me arredimin e saj modern ju ofron kushtet perfekte per pushime te qeta, private dhe teresisht komode Vila organizohet ne dy dhoma gjumi , një dhomë ndenjeje, një kuzhinë , një minibar, nje banjo. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 180 m2
  • Sip. Totale: 300 m2
  • 150 €
  • Shkallnur
  • 434
Shpërndaje