Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE NISHTULLA!
ID: MEI6150
Apartament
Për Qira
180 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje Vile. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi,nje tualet dhe garazh . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 180 €
  • Nishtulla
  • 82
Shpërndaje