Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Vile ne nje super pozicion per te jetuar qetesisht.
ID: MEI362
Vila
Per Shitje
210,000 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne nje nga zonat me te qeta dhe te gjelberuara te Tiranes, shitet nje Vile e cila ka nje orientim dhe akses shume te pershtatshem per te jetuar. Vila perbehet nga 2 kate, ku kati i pare eshte i pandare dhe organizimi dhe arredimi eshte lene ne deshiren e pronareve te rinj , ndersa kati i dyte eshte i organizuar ne 1 sallon te bollshem , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Vila ka hapesire te gjelbert dhe te jep mundesi per te kaluar nje pasdite relaksi dhe qetesie. Ka sistem qendror ngrohje -ftohje, punimet jane shume cilesore. Vila disponon Certifikate pronesie. Per nje vizit ne Vile mos hezitoni ne na kontaktoni. Tel: 0674052735

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 268 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 210,000 €
  • Farke
  • 408
  • 0
Shperndaje