Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk!
ID: MEI5869
Apartament
Për Shitje
65,000 €
Sip. Totale: 125 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk! E mobiluar. Ne kat te 1-re. Siperfaqe 85 m2 dhe 40 m2 verande. Me hipoteke. Cmimi 65,000 euro. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355 68 30 10 137

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 125 m2
  • 65,000 €
  • Fresku
  • 575
  • 1
Shpërndaje