Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
ID: MEI5862
Apartament
Për Qira
250 €
Sip. Totale: 81 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Plazhit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem i cili ka akses nga te gjitha dhomat. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 81 m2
  • Sip. Totale: 81 m2
  • 250 €
  • Plazh
  • 27
  • 6
Shpërndaje