Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!
ID: MEI5862
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 81 m2
Address
Description

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Plazhit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem i cili ka akses nga te gjitha dhomat. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 81 m2
  • Sip. Totale: 81 m2
  • 350 €
  • Plazh
  • 153
  • 6
Share