Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1, ne Qender
ID: MEI5785
Apartament
Për Shitje
180,000 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Ahitet apartament 2+1 ne Qender, ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma, tualet, depo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 180,000 €
  • Qender
  • 252
Shpërndaje