Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Shitet Apartament 2+1, ne Qender
ID: MEI5785
Apartment
For Sale
180,000 €
Sip. Totale: 100 m2
Address
Description

Ahitet apartament 2+1 ne Qender, ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma, tualet, depo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 180,000 €
  • Qender
  • 143
Share