Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes
ID: MEI5425
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 94 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhoma, tualet dhe ballkon, me orientim lindje. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 81 m2
  • Sip. Totale: 94 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Rruga e Kavajes
  • 170
  • 6
Shpërndaje