Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Super Apartament 2+1 në Astir!
ID: MEI5337
Apartament
Per Shitje
89,000 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet Super Apartament 2+1 në Astir! Kati i 6-te me ashensor. Apartamenti eshte i restauruar dhe i patinuar. Pjeserisht i mobiluar. Ka nje siperfaqe 100m2. Cmimi 89,000 euro. Per nje vizite ne prone ose me shume informacione kontaktoni ne: +355 68 229 4095

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 89,000 €
  • Astiri
  • 42
  • 6
Shperndaje