Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje.
ID: MEI5335
Tokë
Për Shitje
320,000 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Ne afersi te Kanalit te Çukes, Sarande shitet shesh ndertimi,me çertifikate pronesie: 608 m2, me leje ndertimi te vitit 2010-te, 3 kate mbi dhe 3 nen toke dhe 1 papafingo, ne total 2300 m2 ndertim. Sheshi eshte i germuar dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Prane ka linje ujesjellesi, elektrike etj. Çmimi 320 000 €. Meren ne konsiderate edhe dhenia me perqindje per ndertim si dhe shkembimi me prona te barazvlefshme ne Tirane.Per me shume informacion kontaktoni ne +355 69 204 5620

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 608 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 320,000 €
  • Sarandë
  • 339
Shpërndaje