Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE PORCELAN
ID: MEI5333
Apartament
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 83 m2
Adresa
Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne ndertim ne Porcelan. Mundesi zgjedhjeje te katit, siperfaqes dhe orientimit Apartamentet jane 99.8m2, 82.5m2, 82m2, 113.8m2 dhe 103.5m2. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 73 m2
  • Sip. Totale: 83 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Porcelan
  • 54
Shperndaje