Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE iSH URT-SE!
ID: MEI5239
Komerciale
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 80.2 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore. Organizohet ne nje siperfaqe open space , nje dhome e vecuar dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme . Disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 80.2 m2
  • Sip. Totale: 80.2 m2
  • 300 €
  • 75
Shpërndaje