Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI
ID: MEI4605
Komerciale
Për Qira
750 €
Sip. Totale: 96 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin 1 te nje ndertese ne lagjen 11, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 96 m2
  • Sip. Totale: 96 m2
  • 750 €
  • Lagjia 11
  • 381
Shpërndaje