Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE GJYKATES
ID: MEI4542
Komerciale
Per Qira
170 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Gjykates. Eshte i organizuar ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e nje biznesi. Per me shume informacion apo ne vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 170 €
  • Gjykata
  • 61
  • 0
Shperndaje