Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE GJYKATES
ID: MEI4541
Komerciale
Per Qira
170 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Gjykates. Eshte i organizuar ne nje open space dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e nje biznesi. Per me shume informacion apo ne vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 170 €
  • Gjykata
  • 73
Shperndaje