Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER
ID: MEI4538
Apartament
Per Qira
500 €
Sip. Totale: 112 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe orientim jug-perendim, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 112 m2
  • Sip. Totale: 112 m2
  • 500 €
  • Qendra e Durresit
  • 61
  • 7
Shperndaje