Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Te Kopshti Botanik Shitet Apartamenti 2+1+Garazh
ID: MEI4505
Apartament
Për Shitje
122,000 €
Sip. Totale: 95.1 m2
Adresa
Përshkrimi

Te Kopshti Botanik shitet apartamenti 2+1+Garazh ne katin e 4 te nje pallati te ri ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje- Jug Lindje. Eshte ne faze tulle dhe eshte me fasade te ventiluar ne perfumdim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin +355675088807

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 82.6 m2
  • Sip. Totale: 95.1 m2
  • 122,000 €
  • Kopshti botanik/zoologjik
  • 597
Shpërndaje