Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET.
ID: MEI4414
Depo
Per Qira
620 €
Sip. Totale: 380 m2
Adresa
Pershkrimi

Magazina ndodhet ne zonen industriale te Shkozetit, e perbere nga nje siperfaqe neto 380m2, dhe nje siperfaqe trualli te konsiderueshme per parkim dhe shkarkim. Eshte shume e pershtateshme per zhvillime te shumellojshme aktivitetesh biznesi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 380 m2
  • Sip. Totale: 380 m2
  • 620 €
  • Shkozeti
  • 86
Shperndaje