Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE MUZEUMIT
ID: MEI4305
Komerciale
Per Qira
210 €
Sip. Totale: 44 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti i cili ndodhet ne nje zonat me te frekuentuara te qytetit ka nje siperfaqe prej 44m2 dhe eshte ne formen e nje "open space". Pozicioni i tij ofron mundesi per zhvillimin e nje biznesi dhe akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Gjithashtu eksiston mundesia per te shfrytezuar hapesiren perpara .Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie dhe i gatshem per qira.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 44 m2
  • Sip. Totale: 44 m2
  • 210 €
  • Muzeumi
  • 76
  • 0
Shperndaje