Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

OKAZION! SHITET DUPLEX NE RRUGENE KAVAJES, TIRANA CONSTRUCTION
ID: MEI4200
Dupleks
Per Shitje
Cmimi sipas kerkeses
Sip. Totale: 276 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet duplex ne Rrugen e Kavajes, Tirana Construction. Duplexi shtrihet ne katin 4-5 te nje pallati te ri. Organizohet ne sallon te bollshem, dhome gjumi, tualet, ballkon ne katin e pare dhe me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon ne katin e dyte. Duplexi shoqerohet edhe me nje kopesht rreth 50 m, duke krijuar idenne e shtepise private. Orientimi eshte Jug-Veri. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 4 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 227 m2
  • Sip. Totale: 276 m2
  • Cmimi sipas kerkeses
  • Rruga e Kavajes
  • 183
  • 4
Shperndaje