Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6
ID: MEI4151
Komerciale
Per Qira
320 €
Sip. Totale: 80 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe eshte i ndare ne 4 hapesira dhe nje tualet. Eshte i investuar se fundmi dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: 80 m2
  • 320 €
  • Lagjia 6
  • 87
Shperndaje