Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES MUZIKES
ID: MEI4125
Komerciale
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 53 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti ka nje siperfaqe prej 53 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati prane shkolles Muzikes. Mund te perdoret dhe si apartament 1+1. Per me shume informacion na kontaktoni

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhome ndenje
  • Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 53 m2
  • 250 €
  • Qendra e Durresit
  • 27
  • 0
Shperndaje