Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA DITORE APARTAMENT TEK LURA 1, GJIRI I LALZIT.
ID: MEI4054
Apartament
Për Qira
70 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 me verande dhe kopesht tek Komplelsi Lura 1, Gjiri i Lalzit. Apartamenti jepet me qira ditore, 60 euro/nata per muajin Qershor, 65 euro/nata per Korrikun dhe 70 euro/nata per Gushtin. Kohezgjatja minimale eshte 1 jave. Eshte i mobiluar, me verande, kopesht dhe mundesi parkimi. Mundesi akomodimi per 4 persona. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 70 €
  • Gjiri I Lalzit
  • 1552
  • 0
Shpërndaje