Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEVE
ID: MEI3992
Komerciale
Per Shitje
250,000 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet ambienti prane tregut te fruta perimeve. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne nje zone me perqendrim te larte biznesh cka mundeson krijimin dhe zhvillimin e nje biznesi. Ambienti ka dalje direkte ne rrugen kryesore dhe ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 250,000 €
  • Tregu fruta perime
  • 27
  • 1
Shperndaje