Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE ASTIR.
ID: MEI3766
Apartament
Per Shitje
75,000 €
Sip. Totale: 108 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat 10 katesh. Eshte i organizaur ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, ballkon. Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi nga Perendimi. Zona eshte ne zhvillim te vrullshem. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 108 m2
  • 75,000 €
  • Astiri
  • 258
  • 6
Shperndaje