Mei Realty Smart

SHITET SHTEPI PRIVATE 4 KATE NE ISH KENETE SHITET SHTEPI PRIVATE 4 KATE NE ISH KENETE

sale

208 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET SHTEPI PRIVATE 4 KATE NE ISH KENETE

Shtepia private ka siperfaqe 208m2 per kat dhe siperfaqe trualli 500m2. Kati i pare dhe i dyte jane te pamobiluar te cilat mund te shfrytezohen dhe per ambiente biznesi. Kati i trete eshte i perbere nga nje kuzhine, nje ambient ndenje, tre dhoma gjumi dhe tre tualte. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET SIPERFAQE TOKE NE GJIRIN E LALEZIT SHITET SIPERFAQE TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

sale

2000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET SIPERFAQE TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 por me mundesi zgjerimi deri ne 4000 m2. Ndodhet ne Gjirin e Lalezit prane rruges kryesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 2 KATE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 2 KATE

229 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 2 KATE

Ambienti eshte i perbere nga dy kate, perkatesisht me siperfaqe 229 m2. Eshte i organizuar nga hapesira e ambientit dhe nje tualet. Ka akses dhe dalje direkt ne rruge. Ofron mundesi per biznese te ndryshme. Objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI 2 KATE SHITET AMBIENT BIZNESI 2 KATE

229 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI 2 KATE

Ambienti eshte i perbere nga dy kate, perkatesisht me siperfaqe 229 m2. Eshte i organizuar nga hapesira e ambientit dhe nje tualet. Ka akses dhe dalje direkt ne rruge. Ofron mundesi per biznese te ndryshme. Objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK ISH RAJONI JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK ISH RAJONI

rent

350 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK ISH RAJONI

Godina perbehet nga tre kate me ambiente te ndara dhe hapsire te jashtme. Kati i pare ka siperfaqe 144m2, kati i dyte dhe i trete kane siperfaqe nga 105m2. Pozicioni eshte i favorshem me akses dhe fasade xhami direkt ne rrugen kryesore. Eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyra, klinike etj. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA

rent

55 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA

Ambienti ka siperfaqe totale 55.40m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me akses ne rruge kryesore. Organizohet nga ambienti i punes bashke me 1 tualet. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, DURRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, DURRES

rent

67 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, DURRES

Apartamenti ka nje siperfaqe 67m2. Ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje + kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, korridor dhe nje tualet. Orientimin e ka Lindje nga ku ofrohet ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA PRANE UKD JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA PRANE UKD

rent

57 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA PRANE UKD

Ambienti ka siperfaqe 60m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ligjore, finance, klinike dentare, qender kursesh, etj. Organizohet ne 1 ambjent pune dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2 prane UKD. Ambienti ka pamje dhe akses ne rruge kryesore. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensore dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Organizohet ne nje sogiorno se bashku me kuzhine, ne dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet. Eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore dhe ka pamje ballore nga deti. Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

SHITET MAGAZINE PRANE SPITALIT SHITET MAGAZINE PRANE SPITALIT

sale

250 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET MAGAZINE PRANE SPITALIT

Magazina ka nje siperfaqe trualli prej 255 m2 dhe 250m2 siperfaqe ndertimi. Disponon tre dhoma, nje zyre, dy tualete dhe nje oborr te mjaftueshem per mjete transporti. Ndodhet prane parkut te autobuzeve. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.

200,000 €
JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK FLAG SHIP JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK FLAG SHIP

rent

28 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK FLAG SHIP

Prane Flag Ship Center jepet me qira ambient 28-m2 shume afer rruges kryesore i pershtatshem per zyre, ambiente biznesi dhe cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambienti ndodhet ne katin 1, organizohet 1 dhome, 1 tualet.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBJENTI TEK KOPSHTI SOTIR NOKA JEPET ME QIRA AMBJENTI TEK KOPSHTI SOTIR NOKA

rent

21 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBJENTI TEK KOPSHTI SOTIR NOKA

Prane Kopshtit Sotir Noka jepet me qira ambient 21-m2 shume afer rruges kryesore i pershtatshem per zyre, ambiente biznesi dhe cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambienti ndodhet ne katin 0, organizohet 1 dhome, 1 tualet.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni