Gledius Bocaj

Gledius Bocaj
Gledius Bocaj

Realtor

+355676022313

Na Kontaktoni

Tek Kopshti Zoologjik  jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2 Tek Kopshti Zoologjik  jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2, ne katin 0. Lokali eshte i mobiluarr dhe gati per te filluar pune. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313

Shitet Ambienti tek Rruga e Kavajes Shitet Ambienti tek Rruga e Kavajes

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Ambienti tek Rruga e Kavajes

Shitet Ambient komercial ne kompleksin Delijorgji, rruga e Kavajes. Ambienti eshte i organizuar ne forme duplexi 80m2 kati 0 dhe 40m2 kati 1.Ka hapesire te shfrytezueshme ne pjesen e jashtme 250m2. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme, si restorant, piceri, lokal etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313

Tek Gjiri i Lalzit, Rezidenca Porto Lalzi, Shiten Apartamente 1+1! Tek Gjiri i Lalzit, Rezidenca Porto Lalzi, Shiten Apartamente 1+1!

sale

64 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Gjiri i Lalzit, Rezidenca Porto Lalzi, Shiten Apartamente 1+1!

Shiten apartamente të tipologjive 1 + 1 në kompleksin më të ri rezidencial dhe turistik “Porto Lalzi”, në Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Apartamentet ndodhen në katin e 5-të të ndërtesës duke pasur fushëpamje të lirë dhe me një sipërfaqe totale që fillojnë nga 63 m2 në 65m2. Apartamentet janë në fazë suvatimi, me punime të një teknologjie cilësore dhe me të gjitha standardet bashkëkohore të ndërtimit. Arkitektura e veçantë, hapësirat e mirë organizuara dhe të ndriçuara ofrojnë një jetesë sa më komode. Kompleksi Turistik “Porto Lalzi” është në proces ndërtimi dhe është i projektuar si një Qender Multifunksionale, që përfshin njësitë e banimit, Bare, Restorante, Qender Tregtare, fusha tenisi, hapësira të gjelbra, hapësira rekreative për fëmijët, pishina, mini liqen dhe “La Cittadella” që do të jetë një Qender Argëtimi duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme. Ajo çfarë e bën të unik këtë kompleks është futja e detit drejt tokës duke krijuar një Port Jahtesh si dhe vendodhja afër kryeqytetit, qytetit të Durrësit dhe Aeroportit “ Nënë Tereza”. Gjithashtu “Porto Lalzi” shtrihet në një nga zonat e Adriatikut, më të kërkuara jo vetëm për turizëm por edhe për një përdorim në 365 ditë të vitit dhe ku vlera e pronës është rritur nga viti në vit. Kontakto tani Glediusin ne numrin +355676022313 per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Cmimi sipas kërkesës
Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Ambient per Zyra me Qira tek Komuna e Parisit

Jepet ambient me qira tek Komuna e Parisit. Ambienti eshte 100m2 ndodhet ne katin e pare dhe ka ndarje gipsi (mund te behet edhe open space). Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia. Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.

rent

94 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Kompleks ne Ndertim ne Himare. Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Kompleks ne Ndertim ne Himare.

sale

m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shiten Apartamente 1+1, 2+1 ne Kompleks ne Ndertim ne Himare.

Ne Himare (Potam) vetem 70 meter larg detit, ne nje kompleks ne ndertim shiten apartamente 1+1, 2+1. Ne kete faze ka mundesi per perzgjedhje kati, orientimi dhe per te bere ndryshime ne planimetri. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Cmimi sipas kërkesës
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

rent

107 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

Jepet me qira ambienti per zyre ne Bllok. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tualet. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe ka akses shume te mire. Cmimi eshte 800euro/muaj bruto. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

rent

170 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

Jepet me qira ambienti per zyre tek Torre Drin. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tre tualete, ballkon . Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 10- dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

1,600 €
Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia. Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, shitet super apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

110,000 €
Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes. Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.

rent

195 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.

Jepet me qira apartament super i mobiluar ne zemer te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje, dy tualete, dy ballkone , nje dhome aktualisht eshte bibloteke por mund te shnderrohet ne dhome gjumi lehtesisht. Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja dhomat jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 12 dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Mobilimi ashtu sic shihet edhe ne foto eshte shume i mire. Orendite shtepiake jane te gjitha te reja te markave Bosch, Teka dhe Miele. Tapetet jane te markes Pierre Cardin, ndersa mobiliet kryesore dhe dhomat e gjumit jane italiane. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka gjenerator. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

2,000 €
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson. Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.

Jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar, prane Sheshit Willson. Apartamenti me nje siperfaqe 125 m2, ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhinë gatimi e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar me parket dhe sistem ngrohje - ftohje. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 600 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +35567602 2313.

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Qender per ambient per zyra Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Qender per ambient per zyra

rent

147 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Qender per ambient per zyra

Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender per ambient per zyra, ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, ballkon. . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

1,200 €