Gledius Bocaj

Gledius Bocaj
Gledius Bocaj

Realtor

+355676022313

Na Kontaktoni

Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira. Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira.

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira.

Ne zonen e Brrylit, prane maternitetit te ri, jepet me qira apartament 2+1+2 tualet. Apartament me siperfaqe 100 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral, 2 ballkone dhe 2 korridore. Me vendodhje strategjike ne territor, prane maternitetit te Ri (Brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. Zona ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetesesa me komode. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapo lyer. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin 0676022313

Jepet Me Qira Apartament 3+1, ne Qender Jepet Me Qira Apartament 3+1, ne Qender

rent

180 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 3+1, ne Qender

Ne Qender, jepet me qira apartamenti 3+1 ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Ne Qender, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre Ne Qender, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ne Qender, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre

Jepet me qira ambienti per zyre ne Qender. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, dy tualete. Te gjithe ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 0- dhe ka akses shume te mire. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1, Tek Rruga e Kavajes

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Tek Rruga e Kavajes

Tek rruga e Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti ka mundesi parkimi (nuk perfshihet ne cmim), disponon dokumentacion te plote hipotekor. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

rent

170 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre

Jepet me qira ambienti per zyre tek Torre Drin. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tre tualete, ballkon . Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 10- dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

1,600 €
Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

rent

83 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

Tek Vasil Shanto, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe 70.9 m2 dhe 12.3m2 depo. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Shitet Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

sale

83.2 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Apartament 2+1, Tek Vasil Shanto

Tek Vasil Shanto, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti me nje siperfaqe 70.9 m2 dhe 12.3m2 depo. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia. Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1, Tek Selvia.

Tek Selvia, shitet super apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

110,000 €
Shitet Apartament 3+1+2, Tek Komuna E Parisit. Shitet Apartament 3+1+2, Tek Komuna E Parisit.

sale

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1+2, Tek Komuna E Parisit.

Tek Komuna e Parisit, shitet super apartamenti 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 120 m2 organizohet ne: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti ka organizim shume te mire me hapsira te bollshme, ka orientim Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313

Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes. Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.

rent

195 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.

Jepet me qira apartament super i mobiluar ne zemer te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje, dy tualete, dy ballkone , nje dhome aktualisht eshte bibloteke por mund te shnderrohet ne dhome gjumi lehtesisht. Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja dhomat jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 12 dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Mobilimi ashtu sic shihet edhe ne foto eshte shume i mire. Orendite shtepiake jane te gjitha te reja te markave Bosch, Teka dhe Miele. Tapetet jane te markes Pierre Cardin, ndersa mobiliet kryesore dhe dhomat e gjumit jane italiane. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka gjenerator. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

2,000 €
Shitet Apartament 2+1 Ne Qender Shitet Apartament 2+1 Ne Qender

sale

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Ne Qender

Shitet apartament 2+1 ne Qender ne nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

270,000 €
Jepet Me Qira Ambient 3+1  per Zyra  ne Zonen e Bllokut Jepet Me Qira Ambient 3+1  per Zyra  ne Zonen e Bllokut

rent

156 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Ambient 3+1 per Zyra ne Zonen e Bllokut

Jepet me qira ambient 3+1 ne zonen e Bllokut ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor, Apartamenti organizohet 3 ambiente, 2 tualete, ballkon. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

1,500 €