Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per Zyra
ID: MEI2875
Zyre
Per Qira
400 €
Sip. Totale: 55 m2
Adresa
Pershkrimi

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per Zyra. Ambjent me nje siperfaqe 55m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga 2 hapsira, dhe 1 tualet. Cmimi: 400 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355675088805

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 55 m2
  • 400 €
  • Blloku
  • 30
  • 3
Shperndaje