Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Duplex Me Qira Tek Kodra e Diellit 2
ID: MEI2803
Apartament
Per Qira
600 €
Sip. Totale: 123 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Kodra e Diellit 2 jepet duplex me qira. Duplexi eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit mes ajrit te paster dhe gjelberimit. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 123 m2
  • Sip. Totale: 123 m2
  • 600 €
  • Kodra e Diellit
  • 45
  • 0
Shperndaje