Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me qera Vile prane Fakultetit ekonomik
ID: MEI2754
Vila
Per Qira
1,400 €
Sip. Totale: 460 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qera Vile prane fakultetit Ekonomik ne rrugen Fuat Toptani. Vila ka nje siperfaqe trualli 1000 m2 ku siperfaqja e ndertimit eshte 140 m2. Ajo ka tre kate dhe ka nje organizim te tille: kati i pare perbehet nga kuzhina nje dhome ndenjeje nje dhome gjumi dhe tualeti, kati i dyte perbehet nga dy dhoma ndenjeje dhe dy dhoma gjumi se bashku me tualetin. Ne katin e trete ndodhet nje papafingo. Vila ka siperfaqe te konsiderueshme oborri ku ka nje ambjent shplodhes te gjelberuar dhe vend parkimi per tre mjete. Vila ka ngrohje kryesore. Disponon kondicioner ne cdo dhome te saj. Uji eshte i garantuar. Vila eshte e pershtatshme per zyra, qender kursesh apo dhe shkolle. Cmimi eshte 1400 euro perfshire taksat.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 3 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 460 m2
  • Sip. Totale: 460 m2
  • 1,400 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 64
Shperndaje