Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA NDERTESE 2 KATESHE !
ID: MEI8321
Komerciale
Për Qira
1,500 €
Sip. Totale: 1175 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne zonen e ish kenetes , ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme . Ambienti ka nje siperfaqe ndertimi totale prej 700 m2 , siperfaqe trualli 1175 m2 . Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi . Ambienti ka nje arredim te kendshem dhe ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar per evente dasma . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • Dhomë gjumi
  • Dhomë ndenje
  • 8 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 700 m2
  • Sip. Totale: 1175 m2
  • 1,500 €
  • Ish Keneta
  • 50
Shpërndaje