Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER!
ID: MEI7864
Komerciale
Për Qira
650 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe 60m2. Perparesite jane siperfaqja e konsiderueshme, organizimi i hapesires dhe afersia me qendren gje e cila lehteson punet pasi eshte afer me institucionet shteterore dhe bizneset private. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftoj te kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 650 €
  • Qendra e Durresit
  • 147
Shpërndaje