Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!
ID: MEI7842
Tokë
Për Shitje
176,400 €
Sip. Totale: 3920 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet toke ne Fllake, me siperfaqe prej 3920 m2 dhe eshte ne nje pozicion gjeografik shume te mire. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet eshte zone me prioritet te larte investimi. Ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per ndertimin e zhvillimin. Cmimi eshte i diskutueshem. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 3920 m2
  • Sip. Totale: 3920 m2
  • 176,400 €
  • Autostrade Tirane - Durres
  • 86
Shpërndaje