Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLES !
ID: MEI7828
Apartament
Për Shitje
82,000 €
Sip. Totale: 109 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 109 m2 nga te cilat 93 m2 jane te brendshme. Organizohet ne nje soggiorno dhe kuzhine , dy dhoma gjumi ku secila ka dalje ne nje ballkon te perbashket dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te rikonstruktuar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jete komode. Se bashku me apartamentin jepet edhe nje depo ngjitur me deren kryesore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 93 m2
  • Sip. Totale: 109 m2
  • 82,000 €
  • UKD (Ujesjelles Kanalizime Durres)
  • 358
Shpërndaje