Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT TEK GJIRI I LALZIT!
ID: MEI7816
Komerciale
Për Shitje
260,000 €
Sip. Totale: 169 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti disponon 169m2 total te cilet organizohen ne nje open space dhe dy banjo. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mireadministruar. Nje mundesi shume e mire per investim fale zhvillimit qe ka marre zona e Gjirit te Lalzit ne fushen e turizmit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 168 m2
  • Sip. Totale: 169 m2
  • 260,000 €
  • Gjiri I Lalzit
  • 104
Shpërndaje