Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri.
ID: MEI2264
Apartament
Per Qira
420 €
Sip. Totale: 130 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri prane ish Adidas. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Vendodhja e ben shume te deshirueshem si per banim edhe per zyre. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi, njera dhome me dalje ne ballkon. Si dhe dy tualete me dritare. apartamenti eshte i shtruar me parket edhe ka dy kondicionere. Mobilimi mundesohet nga pronari. Per me shume info kontaktoni nr : 0674052735

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 106 m2
  • Sip. Totale: 130 m2
  • 420 €
  • Myslym Shyri
  • 435
  • 4
Shperndaje