Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE GJYKATES!
ID: MEI7782
Komerciale
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 65 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh, kryesisht zyre. Ambienti eshte i mireinvestuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidrosaniatre. Ai organizohet ne dy dhoma dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 300 €
  • Lagjia 11
  • 99
  • 1
Shpërndaje