Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT !
ID: MEI7777
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 75 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira apartament me nje siperfaqe totale prej 75 m2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ashensor. Organizohet ne nje sonxhorno e bashkangjitur me nje kend kuzhine dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te qytetit ,orientim gjeografik shume te favorshem.Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 67 m2
  • Sip. Totale: 75 m2
  • 300 €
  • Stadiumi
  • 119
Shpërndaje