Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET KAPANON ME QIRA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES!
ID: MEI7773
Komerciale
Për Qira
8,000 €
Sip. Totale: 4635 m2
Adresa
Përshkrimi

Njesia ka nje siperfaqe te brendshme prej 4000 m2, nje siperfaqe totale 4635 m2 dhe siperfaqe trualli 7000 m2. Struktura ekzistuese ka nje lartesi prej 6.90 metrash . Distanca e objektit nga rruga eshte 70 meter duke e aksesuar me rrugen kryesore Tirane-Durres . Njesia eshte e ndare dhe e mirestrukturuar me zona si administrata , ambiente te zyres , ambiente pune. Hapesira parkimik te bolshme te mjeteve te ndryshme . Ka dy porta hyrese kryesore nga te dyja anet e objektit. Na kontaktoni per nje vizite ne prone !

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 4 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 4000 m2
  • Sip. Totale: 4635 m2
  • 8,000 €
  • Fllake
  • 138
Shpërndaje